Forgotten Whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forgotten Whisper

Ai plecat lasand in urma ta doar o spoata uitata acum...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lacrimiile....(only me and Alejandro)

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:15 pm

Ma plimb prin cimitir.Am pus un buchet de trandafiri la mormantul fratelui meu si am aprins lumanari.
E o noapte sufocanta.Ma lovesc de un tip.
-Ah,scuze...
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:18 pm

Il privesc ...este uluitor de frumos.Iar asta o spun,eu, crecut intre ingeri,Dar tristetea lui imi frange inima.
-Nu face nimic!spun zambind.
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:20 pm

Incerc sa zambesc dar nu reusesc.
-Ce faci pe aici la ora asta?
''stupida intrebare..''
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:23 pm

-Ma plimb...cam trist loc pentru o plimbare...
As vrea sa ii sterg tristetea din priviri.Ii zambesc.
-Dar tu ce faci ,frumosule?
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:26 pm

''Frumosule....el vorbeste?!''
-La mormantul fratelui meu....ma bucur de noapte....
Il privesc mai bine.
-Esti un inger,nu-i asa?De mult nu am mai simtit mirosul puritatii atat de aproape.Well,eu sunt un vampir,pure blood.Ma numesc Dark.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:29 pm

-Da...sunt inger.Numele meu e Alejandro...imi pare rau ca ai un motiv atat de dureros sa fii aici.Dar noaptea e intr-adevar frumoasa.
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:32 pm

Oftez.
-Pentru uni este frumoasa....eh,ma bucur de ea.Sau cel putin,incerc.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:34 pm

-Uite ,spun si ii arat in chisc la marginea cimitirului.Acolo e liniste si cerul se vede superb!Vrei sa mergem acolo?
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:35 pm

-Sigur,de ce nu.Sa mergem.....
''ce tip....si dintr-o data ma simt linistit....ciudat''
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:39 pm

Il conduc in chiosc.Aici este o banca si o masa.Pe masa este o vaza de argint cu trandafiri.
-Era locul favorit al unui inger intunecat...era cel mai bun prieten al meu...nu era inca iubitul meu...dar...a murit ..a fost distrus...
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:41 pm

-Taci....ii zic si lacrimi imi curg.Taci,te rog.Nu-mi mai aduce aminte.Imi sterg lacrimile.
Iau in trandafir.
_Frumos.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:44 pm

Ii sterg lacrimile.
-Trandafirul este cea mai frumoasa floare....dar nu mai frumoasa ca tine...Uite,ce frumos stralucesc stele...stii ca sufletele celor pe care ii iubesti si au plecat te vegheaza de acolo?Cand stelele licaresc,ca acum ei zambesc.
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:45 pm

-Ce frumos vorbesti.Cum poti fi asa de...prost mai sunt,esti un inger.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:50 pm

Zambesc!Intind mana si apare o batista de matase alba.Ii sterg lacrimile cu ea.
-Nu mai plange...Gadeste-te la ce a fost frumos...la cat de fericit ai fost
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:52 pm

-de ce fiecare clipa de fericire trebuie sa o platesti cu lacrimi?Nu,nu am mai fost fericit de mult si cand am fost a durat prea putin.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:56 pm

Intind mana si ii ating obrazul.Durerea lui trece prin mana mea si mai departe pe un petec de pamant pe care iarba se usuca.
-E mai bine asa?
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:57 pm

-Ranile sunt prea adanci...nu trebuie sa-ti faci griji.Si da,este mai bine...oarecum.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:59 pm

Oftez...Mai exista o metoda sa indepartez durerea...Dar asta ar insemna sa il sarut si nu cred ca ar accepta.
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:01 pm

-Imi pot ignora si imi pot uita durerea....orcum,merci ca vrei sa ma faci sa ma simt bine.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:03 pm

Indrazneasc sa il iau de mana.
-Eu stau in apropiere...vrei sa bei cava?
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:05 pm

-Da,chiar asta am vrut sa-ti zic.
''mana lui e atat de calda...''
Ii strang usor mana.
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:06 pm

Il iau de mana si il duc la mine acasa.
-Ia loc!Ce vrei sa bei?
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:10 pm

-Frumoasa casa.Imi place...
-Weesky...
Sus In jos
Alejandro

Alejandro


Mesaje : 44
Data de înscriere : 21/12/2009

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:12 pm

Ii torn in pahar.Pentru mine torn putin vin rosu.
-Deci...cine esti tu Dark?
Sus In jos
Dark

Dark


Mesaje : 172
Data de înscriere : 20/12/2009
Varsta : 34
Localizare : aici

Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 6:14 pm

-Nimeni special...orcum,sti cine sunt.Esti un inger...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lacrimiile....(only me and Alejandro) Empty
MesajSubiect: Re: Lacrimiile....(only me and Alejandro)   Lacrimiile....(only me and Alejandro) Icon_minitime

Sus In jos
 
Lacrimiile....(only me and Alejandro)
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forgotten Whisper :: Orasul :: Cimitirul-
Mergi direct la: