Forgotten Whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forgotten Whisper

Ai plecat lasand in urma ta doar o spoata uitata acum...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Izvorul fierbinte ...

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 3:36 pm

Eram pe marginea lacului,format de apa care venea cu putere formand o cascada ,vedea cum aburii fierbinti se ridicau , am intratin apa...aveam pe mine doaro pereche de boxeri si sutienul ...
Sus In jos
.Aya

.Aya


Mesaje : 196
Data de înscriere : 20/12/2009

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 3:43 pm

Privi de pe margine, avand costumul de baie pe ea, de culoare neagra. Decise sa intre, pasind incet in apa
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 3:47 pm

O zari pe fata , da din maini in semn de salut .
-Hey !
Sus In jos
.Aya

.Aya


Mesaje : 196
Data de înscriere : 20/12/2009

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 3:50 pm

-ah, heya! striga aceasta, apropiindu'se de tanara
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 3:55 pm

-E buna apa nu-i asa ? spun eu relaxandu-ma
Sus In jos
.Aya

.Aya


Mesaje : 196
Data de înscriere : 20/12/2009

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 3:59 pm

-mda, chiar e, raspunse zambind, inchizand scurt ochii
Sus In jos
Adriana Rossi

Adriana Rossi


Mesaje : 58
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : In the dark ...

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:04 pm

Ramase asezata pe marginea, jucandu-se cu cativa stropi de apa pe care ii agita intre degete.
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:05 pm

M-am apropiat de cascada lasand , aburi si puterea apei sa ma calmeze , iar muschii sa mi se relaxeze .
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:42 pm

Priveam spre celelalte fete in timp ce strangeam putin din ochi,stang pe margine.Era imbracata intr-un costul albastru cu cateva dungi albe,care nici macar nu m-ai dadeau costumului senzatia ca predomina mai mult albastru.Zambi,in timp ce m-am aplecat putin privindu-mi timp de cateva clipe oglindirea chipului meu in apa izvorului.
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:45 pm

Am intrat cu totul in apa stand cateva secunde , apoi iesind "aruncandu-mi" parul ud pe spate .
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:50 pm

"Uhh...fierbinte.."
Intrai incet in apa cu gandul sa las apa sa-mi vina pana la gat ca sa ma obijnuiesc cu ea.Am inchis ochii,simtind parca cum ma inec,chiar daca asta imi imaginam eu.
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:57 pm

Era destul de adanca apa nu puteam a ma aseza in sezut .
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 4:58 pm

Cum am simtit cum apa trecuse usor de gat am tresarit ridicanduma din picioare.
-Uhh..un adevarat pericol pentru mine! Uff..
Mi-am incrucisat mainile la piept,imbufnata in timp ce mi-am reluat locul pe marginea izvorului lasandumi picioarele in apa.
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:20 pm

-Nu sti sa inoti ? o intreb pe fata zambind
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:22 pm

-Huh..eu?
Mi-am aruncat privirea asupra fetei.Nu doream sa par genul ala,fricoasa..asa ca..Am incercat chiar sa ma conving pe mine insumi:
-Aaa nu..Eu?Stiu..stiu sa inot!
Mai mult ma balbaiam decat sa par convingatoare..
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:25 pm

Am chicotit usor .
-Atunci hai langa mine .
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:27 pm

-I-n..In nici un caz!
Mi-am scuturat capul in semn negativ,fara sa-mi misc mainile de la piept.Sa mai risc inca o data?Nici pomeneala de asta.
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:29 pm

-Haide ,insit , aici e foarte buna apa , haide ai zis ca sti sa inoti .
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:32 pm

-Poi..aaaa...Am alergie la apa!
"O Doamne..ce scuza am mai gasit si eu.."
Cu toate astea tot negam.Ce vruia oara,ca viitoarea mea piatra funerara sa fie scufundata in izvor?nea nea nea...nu avea ia sa vada asta!
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:34 pm

Am inceput sa rad .
-Poi si daca esti alergica la apa , de ce ai intrat m-ai devreme ?
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:36 pm

-Poi...tocmai acum mi-am dat seama ca's alergica!
Mi-am pus mana dupa ceafa, zambind nevinovat.
"Pe naiba alergica..Are dreptate!"
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:42 pm

-Bine nu mai insist , dar apa nu-i adanca aici . murmur relaxandu-ma
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:43 pm

-Ummm...daca zici tu..
Am prins curaj si am venit langa ea incet,strangand din ochi.cand ajunsai langa ea imi deschisai un ochi ca sa fiu sigura ca inca mai eram la suprafata apoi am zambit deschizandul si pe celalalt.
-Oiii! Ai dreptate...
Sus In jos
Lisa

Lisa


Mesaje : 257
Data de înscriere : 20/12/2009
Localizare : Pe scaun ^^

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:49 pm

-Etto` vezi daca m-ai ascultat , apropo eu sunt Lisa .
Sus In jos
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:50 pm

-Errmm..Isuni!
M-am prezentat si eu intr-un sfarsit,am ezitat la inceput dar am facut'o.Zambisem,apoi incepui sa-mi plimb mainile prin apa,privindule ca si cum as fi venit intrat in apa pentru prima data.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Izvorul fierbinte ... Empty
MesajSubiect: Re: Izvorul fierbinte ...   Izvorul fierbinte ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Izvorul fierbinte ...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forgotten Whisper :: Afara orasului :: Cascada-
Mergi direct la: