Forgotten Whisper
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forgotten Whisper

Ai plecat lasand in urma ta doar o spoata uitata acum...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Visand cu ochii deschisi...

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Isuni

Isuni


Mesaje : 40
Data de înscriere : 21/12/2009
Varsta : 27

Visand cu ochii deschisi... Empty
MesajSubiect: Visand cu ochii deschisi...   Visand cu ochii deschisi... Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 5:56 pm

tresarisem.Dormisem ceva ore bune in acel teatru asezata pe unul dintre zecile de scaune.M-am ridicat privind in jur.Era deja seara si n ustiam cum sa ies din acel loc.Am privit spre scena,parca fermecata ca si cum atunci se derula un spectacol in fata ochilor mei,pe scena,insa nu era nimeni..Iar aveam halucinatii..
Sus In jos
Alyce

Alyce


Mesaje : 124
Data de înscriere : 24/12/2009
Varsta : 26
Localizare : Jupiter

Visand cu ochii deschisi... Empty
MesajSubiect: Re: Visand cu ochii deschisi...   Visand cu ochii deschisi... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 4:10 pm

Ma plimbam si am zarit acel teatru asa ca am intrat.Era cu totul asa de mare nu mai intrasem intr-un teatru de 11 ani .Plimbandu-am pe acolo am vazut acea fata si am zis:
-Hey buna ce faci ??Aaa scuza-ma am uitat sa ma prezint eu sunt Alyce tu??,spun eu zambind
Sus In jos
Kaminari Ichijo




Mesaje : 224
Data de înscriere : 21/12/2009

Visand cu ochii deschisi... Empty
MesajSubiect: Re: Visand cu ochii deschisi...   Visand cu ochii deschisi... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 4:34 pm

Eram deja la cateva scaune departe de Isuni si Alyce.
Sus In jos
Alyce

Alyce


Mesaje : 124
Data de înscriere : 24/12/2009
Varsta : 26
Localizare : Jupiter

Visand cu ochii deschisi... Empty
MesajSubiect: Re: Visand cu ochii deschisi...   Visand cu ochii deschisi... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 4:54 pm

Era o liniste ce-ti dadea fiori totusi eram cu ochii pe pereti asteptand ca fata sa-mi raspunda
Sus In jos
Kaminari Ichijo




Mesaje : 224
Data de înscriere : 21/12/2009

Visand cu ochii deschisi... Empty
MesajSubiect: Re: Visand cu ochii deschisi...   Visand cu ochii deschisi... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 4:59 pm

Am oftat. Prea tare.
-Oops.
Am ras.
Sus In jos
Alyce

Alyce


Mesaje : 124
Data de înscriere : 24/12/2009
Varsta : 26
Localizare : Jupiter

Visand cu ochii deschisi... Empty
MesajSubiect: Re: Visand cu ochii deschisi...   Visand cu ochii deschisi... Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 5:00 pm

Am auzit acel zgomot si m-am intors brusc uitandu-ma in jur
Sus In jos
Continut sponsorizat





Visand cu ochii deschisi... Empty
MesajSubiect: Re: Visand cu ochii deschisi...   Visand cu ochii deschisi... Icon_minitime

Sus In jos
 
Visand cu ochii deschisi...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forgotten Whisper :: Orasul :: Teatru-
Mergi direct la: